Удар по Дніпропетровщині: ворог знеструмив 34 тисячі родин
Удар по Дніпропетровщині: ворог знеструмив 34 тисячі родин

Удар по Дніпропетровщині: ворог знеструмив 34 тисячі родин

ДНІПРО — У ніч на 23 червня 2026 року російські війська завдали чергового цілеспрямованого удару по енергетичній інфраструктурі України, атакувавши один з об’єктів компанії ДТЕК на Дніпропетровщині. Внаслідок ворожої атаки було тимчасово знеструмлено понад 34 тисячі домогосподарств у регіоні, що стало ще одним свідченням енергетичного терору з боку агресора.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі аварійних бригад, електропостачання для всіх споживачів вдалося відновити вже за кілька годин. У компанії ДТЕК наголосили, що енергетики докладають максимум зусиль для якнайшвидшої ліквідації наслідків обстрілів, працюючи в надскладних умовах. Ця атака є продовженням серії систематичних ударів по енергетичних об’єктах області, що фіксуються протягом усього червня. Керівництво Дніпропетровської обласної військової адміністрації на чолі з Олександром Ганжею координує зусилля з ліквідації пошкоджень та забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури.

Ситуація в енергосистемі України залишається напруженою. Подібні атаки виснажують ресурси та обладнання, що ускладнює підготовку до наступного опалювального сезону. Як зазначав раніше генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, компанія активно інвестує у відновлення, але для надійного захисту енергооб’єктів країна потребує посилення систем протиповітряної оборони. У свою чергу, уряд під керівництвом Першого віцепрем’єр-міністра та Міністра енергетики Дениса Шмигаля працює над залученням міжнародної допомоги для зміцнення стійкості української енергетики.

Джерело: ТСН Новини